Kladečské plány:
HAWLE, VOD-KA, DUKTUS, WAVIN
,

 

Tyto programy jsou určeny pro vkládání značek armatur do výkresu. Programy obsahují kompletní knihovny daného výrobce. Jedná se o nadstavby AutoCADu, programy spolupracují s AutoCADy od verze LT98 výše.

Kladečský plán (univerzální)

Program Univerzální kladečský plán navazuje na řadu kladečských plánů HAWLE, JMA, VOD-KA, DUKTUS, TOPAGRI, WAVIN. Tento nový program ale není omezen výrobním programem konkrétního výrobce. Nabízí univerzální prostředí pro výběr značek z litiny, tvárné litiny včetně uzamykatelných spojů, tvarovky PVC a elektrotvarovky PE. Program Univerzální kladečský plán dovoluje připravovat a vkládat nejen jednotlivé značky ale celé skupiny (sestavy) často se opakujících značek.


Základní rysy jsou pro všechny Kladečské plány společné:
Popisy značek lze do výkresu umisťovat zároveň se značkou, nebo je možné popisy vytvářet dodatečně v automatizovaném cyklu. Programy provádí výpis a sumarizaci dílů. Výpis lze vkládat do výkresu jako tabulku, nebo je možné jej uložit do textového souboru nebo tabulky Excelu XLS. 

Vkládání značek do výkresu je řešeno velice komfortně. Každá značka (skupina značek) je generována ve zvoleném měřítku a zavěšena na kurzor AutoCADu za jeden ze čtyř možných úchopových bodů. Po vložení značky se v druhém kroku (volitelně)  nabídne vložení popisu značky. Značka je blok AutoCADu. Obsahuje textový atribut s popisem značky, který lze kdykoliv dodatečně změnit. Kresba je roztříděna do jednotlivých hladin. Barevně jsou proto rozlišeny příruby, hrdla, úchopové body a popisy. To umožňuje jednoduché přiřazení síly čáry ve výkresu při tisku.

Stažení DEMO-verze Aktualizace
Kladečský plán univerzální (AutoCAD) 20.02.23 
Kladečský plán univerzální (Bricscad, progeCAD, 4MCAD, CADKON+, GStarCAD, ZWCAD, nanoCAD) 26.03.23 
Manuál
Upgrade na ver. 4: novinky, ceny
Stažení plné verze kladečský plán DUKTUS  zdarma
http://www.duktus.cz
Stažení plné verze kladečský plán AVK VOD-KA  zdarma
http://www.avkvodka.cz
Stažení plné verze kladečský plán HAWLE  zdarma
http://www.hawle.cz/
Stažení plné verze kladečský plán WAVIN  zdarma
http://www.wavin.cz/cz/chranena-zona